Z dniem 1 października 2023 r. Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna zmieniła nazwę na Warszawską Uczelnię Ekonomiczną.

O uczelni

Warszawska Uczelnia Ekonomiczna to niepubliczna uczelnia, która działa na rynku edukacyjnym już szereg lat.

WUE została założona w 2002 roku i od tamtej pory cieszy się niezmiennym zainteresowaniem studentów, proponując kandydatom bogatą i przemyślaną ofertę studiów społeczno-humanistycznych na kilku specjalnościach: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną, Pedagogika kulturoznawcza – menadżer i animator kultury, edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną, Dziennikarstwo radiowo-telewizyjne, Fotografia w mediach, Strategia reklamy i public relations,. Na wybranych specjalnościach nauka odbywa się również w języku angielskim. Ofertę kształcenia uzupełniają studia podyplomowe i kursy.

student-4311754_400_400

W WUE przykłada się wielką wagę do najlepszej jakości kształcenia, toteż wszystkie zajęcia przygotowane są na najwyższym poziomie, z nastawieniem na praktyczne, interesujące i aktywne zdobywanie wiedzy, tak by w rezultacie dawały one szansę zdobycia atrakcyjnego zawodu, gwarantującego znalezienie miejsca na rynku pracy.

W dzisiejszych czasach istotna jest wszechstronność i elastyczność w podejściu do wykonywanej pracy – dlatego też na WUE wciąż dostosowuje się ofertę dydaktyczną i metodykę nauczania do potrzeb rynku, dbając jednocześnie o komfort pracy i nauki. Studia na kierunkach pedagogicznych na WUE zapewniają najwyższy standard kształcenia poprzez praktyczne przygotowanie studentów do wykonywania wielu zawodów związanych z profesjonalną pracą z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi.

Program studiów na kierunku Pedagogika na WUE powstał w oparciu o wiedzę i doświadczenie wybitnych specjalistów z zakresu pedagogiki, psychologii oraz nauk społecznych, z uwzględnieniem wszystkich standardów kształcenia, warunkujących nabycie adekwatnych dla danej specjalności uprawnień.

studio-republic-644339-unsplash_400_400