Pedagogika kulturoznawcza – menadżer i animator kultury

Studia pierwszego stopnia na kierunku Pedagogika, specjalność Pedagogika Kulturoznawcza – Menadżer i Animator Kultury w WWSH zapewniają zdobycie kompleksowej wiedzy i umiejętności koniecznych do organizowania różnych form życia kulturalnego. W programie studiów, oprócz gruntownej wiedzy pedagogiczno-psychologicznej znajdują się zajęcia z zakresu socjologii, filozofii i etyki, podstaw prawa oświatowego a także metod działań animacyjnych oraz dotyczące warsztatu menadżera i animatora kultury.

Celem studiów jest nabycie kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do tworzenia programów rozwoju działalności kulturalnej, pogłębienie wiedzy z zakresu teorii kultury, teorii animacji kultury i działalności kulturalnej, dzięki którym absolwent tej specjalności będzie mógł podjąć pracę m. in.

• w instytucjach kulturalnych, administracji samorządowej i państwowej,
  • środkach masowego przekazu,
  • placówkach animacyjno – kulturalnych,
  • placówkach pozaszkolnych (w tym placówkach dziennego pobytu).
woman-2701154_400_400

STUDIA LICENCJACKIE

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od wtorku do piątku),
Czas trwania studiów 3 lata, 6 semestrów
Uzyskiwany tytuł licencjat. Naukę można kontynuować na studiach magisterskich lub studiach podyplomowych.

Wpisowe 400 zł lub 100 euro

2.350 zł / 600 euro 440 zł / 110 euro

Do opłaty czesnego na semestrach: I, II, III, IV, V i VI doliczana jest opłata za specjalność – 500 zł/125 euro.

Na II i III roku studiów opłata czesnego wzrasta o 10%.