Zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze edukacyjnym i pokrewnych

Studia magisterskie na kierunku Pedagogika o specjalności Zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze edukacyjnym i pokrewnych to oferta edukacyjna skierowana do osób zainteresowanych rozwojem kariery zawodowej w zarządzaniu kadrą pracowniczą oraz zajmowaniem stanowisk kierowniczych. Podczas studiów student rozwija umiejętności i wiedzę pozwalającą na skuteczną organizację pracy pracownikom oraz najnowsze metody zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji.

woman-2701154_400_400

STUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku),
Czas trwania studiów 2 lata, 4 semestry
Język wykładowy angielski
Uzyskiwany tytuł magister. Naukę można kontynuować na studiach podyplomowych.

Wpisowe 100 euro

Studia stacjonarne