STUDIA LICENCJACKIE

Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim
Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną
Pedagogika kulturoznawcza – mediator międzykulturowy
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną

Studia licencjackie to pierwszy etap edukacji na poziomie wyższym. Dzięki nim młodzi ludzie mogą w odpowiedni sposób przygotować się do wymarzonego zawodu, zgłębić tajniki teorii, poszerzyć wiedzę, którą będą stopniowo rozwijać, a także nabyć umiejętności praktyczne, niezbędne do wykonywania przyszłej pracy.

Wśród naszej oferty edukacyjnej znajdują się różnego rodzaju studia licencjackie:

  • Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną
  • Pedagogika Kulturoznawcza – Menadżer i Animator Kultury
  • Edukacja dla Bezpieczeństwa
  • Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna z Terapią Pedagogiczną*

*Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27 września 2018 r. od 1 października 2019 prowadzimy nabór na studia magisterskie, na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, trwające 10 semestrów (5 lat).

Nadrzędnym celem wymienionych wyżej kierunków studiów jest odpowiednie przygotowanie absolwentów do przyszłej pracy oraz nabycie przez nich potrzebnych kwalifikacji. Osoby, które pomyślnie zdadzą egzamin dyplomowy, będą mogły podjąć ciekawą pracę w wielu miejscach oraz wielu interesujących zawodach, do jakich uprawniają dyplomy otrzymane na naszej uczelni. Wielkim atutem studiów licencjackich w Warszawskiej Wyższej Szkole Humanistycznej im. Bolesława Prusa jest możliwość czerpania wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej od najlepszych. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, osoby będące niezwykłymi autorytetami, które posiadają wielką wiedzę, a dodatkowo umieją ją w ciekawy oraz efektywny sposób przekazać studentom. Bogata oferta edukacyjna i oryginalne specjalizacje przyciągają do nas co roku mnóstwo absolwentów szkół średnich z całej Polski, którzy są chłonni wiedzy i pragną zdobyć zarówno wykształcenie, jak i cenne doświadczenie praktyczne, które będzie niezbędne podczas wykonywania przyszłego zawodu. Przykładamy wielką wagę do najlepszej jakości kształcenia, a wszystkie zajęcia przygotowywane są na najwyższym poziomie. Jeśli Państwo również stoją przed wyborem szkoły wyższej, cechują się ambicją, determinacją oraz chęcią zdobywania wiedzy – zapraszamy!