Drodzy Studenci…

Podziel się

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci!

Semestr letni roku akademickiego 2019/2020 dobiega końca. Nikt z nas nie spodziewał się, że COVID-19 zupełnie wywróci cały porządek świata. Jako uczelnia musieliśmy się zmierzyć z ogromnym wyzwaniem. Przede wszystkim zależało nam na tym, żeby Państwo nie stracili do nas zaufania. Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu możliwości studiowania, zdobywania wiedzy, poszerzania horyzontów. Zadbaliśmy o to, aby sprawnie działała nasza platforma e-learningowa, zapewniliśmy też Państwu możliwość uczestniczenia w zajęciach w czasie rzeczywistym, za pośrednictwem komunikatora Skype. Nasz dziekanat działał nieprzerwanie, aby mieli Państwo możliwość załatwienia spraw szczególnie pilnych.

Z pełną świadomością możemy przyznać: udało się! To zasługa nas wszystkich, Państwa, naszych wykładowców i pracowników dziekanatu. Byliśmy razem, choć nie wychodziliśmy z domu 😉 Teraz powoli wracamy do normalności. Przed Państwem sesja i wakacje, niektórzy w lipcu staną do obrony swoich prac dyplomowych.

Życzymy Państwu sukcesów i udanego wypoczynku. Mamy nadzieję, że ci z Państwa, którzy będą w najbliższym czasie kończyć studia w naszej uczelni, poniosą w świat dobrą o nas opinię, z pozostałymi mamy nadzieję spotkać się w październiku, tradycyjnie w murach naszej uczelni 😉


Podziel się