Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną

Studia magisterskie (II stopnia) na kierunku Pedagogika ze specjalnością Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną w WWSH mają na celu wykształcenie wysoko wykwalifikowanych pedagogów posiadających kompetencje w zakresie opieki i wychowania oraz terapii pedagogicznej, niezwykle istotnych w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi a także z seniorami.

Absolwent studiów magisterskich na specjalności Pedagogika Opiekuńczo-Wychowawcza z Terapią Pedagogiczną może pracować między innymi jako:

• wychowawca w pogotowiu opiekuńczym, placówkach opiekuńczo-wychowawczych typu dom dziecka, dom małego dziecka, bursa, świetlica szkolna,
  • Pedagog – wychowawca w świetlicy środowiskowej, socjoterapeutycznej, młodzieżowym ośrodku socjoterapii, ogniskach wychowawczych,
  • pedagog szkolny,
  • pedagog – doradca – konsultant w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w ośrodku adopcyjno-opiekuńczych,
  • w ośrodkach diagnostyczno-konsultacyjnych,
  • w centrach pomocy rodzinie, w miejskich i gminnych ośrodkach pomocy społecznej, oraz biurach porad obywatelskich itp.
woman-2701154_400_400

W toku dwuletnich studiów Absolwent WWSH nabędzie podstawową wiedzą ogólnopedagogiczną, historyczno-filozoficzną i psychologiczną niezbędną do zrozumienia społeczno-kulturowego kontekstu kształcenia, wychowania i pracy opiekuńczej. Posiądzie również umiejętności z obszaru komunikacji społecznej, posługiwania się warsztatem diagnostycznym, wzbogacania oraz doskonalenia swojej wiedzy i kompetencji w zakresie praktycznego działania oraz tworzenia własnego warsztatu metodycznego.

STUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku),
Czas trwania studiów 2 lata, 4 semestry
Uzyskiwany tytuł magister. Naukę można kontynuować na studiach podyplomowych.

Wpisowe 400 zł

Studia magisterskie
Kierunek: PEDAGOGIKA

2.650 zł 2.350 zł* 500 zł 399 zł*

*zniżka na czesne w pierwszym roku nauki obowiązuje do 8 października 2021 r.

Do opłaty czesnego na semestrach: I, II, III i IV doliczana jest opłata za specjalność – 500 zł

PROMOCJA!
zapisz się do 8 października 2021 r., a będziesz zwolniony z opłaty specjalnościowej w pierwszym roku nauki.

Na II roku studiów opłata czesnego wzrasta o 10%.