Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury

Studia podyplomowe Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury przygotowują wysokokwalifikowaną kadrę kierowniczą oświaty i instytucji kultury do profesjonalnego zarządzania placówkami, poprzez zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do sprawnego i twórczego kierowania instytucją oświatową i instytucją kultury. Studia uwzględniają wymogi reformy edukacji oraz potrzeb edukacyjnych współczesnego społeczeństwa a także środowiska lokalnego.

Studia skierowane są do kandydatów na stanowiska kierownicze w placówkach oświatowych i instytucjach kultury w tym:

• nauczycieli wszystkich specjalności i poziomów nauczania, którzy chcą ubiegać się o stanowisko dyrektora lub inne stanowisko kierownicze w szkole lub innej placówce oświatowej,
  • pracowników instytucji kultury, którzy chcą ubiegać się o stanowisko dyrektora lub inne stanowisko kierownicze,
  • pracowników organów prowadzących szkoły i osób zatrudnionych w administracji państwowej wszystkich szczebli,
  • animatorów działań i organizacji oświatowych,
  • osób z wykształceniem wyższym zainteresowanych doskonaleniem zawodowym w zakresie zarządzania oświatą i instytucjami kultury,
  • osób zajmujących stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych, pracowników szkolnej, samorządowej oraz rządowej administracji oświatowej i instytucji kultury zainteresowanych podwyższeniem kwalifikacji zawodowych.
biznes_2_400_400

Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie zarządzania oświatą, uprawniające do ubiegania się o stanowiska kierownicze w placówkach oświatowych i instytucjach kultury.

STUDIA PODYPLOMOWE

• studia niestacjonarne 5-6 zjazdów w semestrze (soboty i niedziele)
Czas trwania studiów2 semestry
Język wykładowypolski
Uzyskiwany tytułAbsolwent otrzymuje świadectwo ukończenia studiów podyplomowych.

Wpisowe 200 zł

Doskonalące (2 semestry) opłata jednorazowa za semestr
Zarządzanie w oświacie i instytucjach kultury 1.990 zł 1.500 zł*

*zniżka na czesne obowiązuje do 15 października 2021 r.