Andragogika i doradztwo personalno-zawodowe

Na studiach na specjalności Andragogika i doradztwo personalno-zawodowe student nauczy się diagnozować aktualne i potencjalne nieprawidłowości w funkcjonowaniu osób dorosłych i seniorów oraz projektować i prowadzić zajęcia z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki, doradztwa edukacyjno-zawodowego, coachingu i wspierania rozwoju osobistego. Poprzez takie formy, jak treningi umiejętności społecznych, warsztaty autoprezentacji, konwersatoria oraz projekty zespołowe, studenci zakończą etap swojej edukacji z szerokim wachlarzem umiejętności organizacyjno-animacyjnych w zakresie aktywizacji społeczno-kulturalnej, pedagogiki czasu wolnego czy pozyskiwania środków na realizację projektów ministerialnych i komercyjnych, doradztwa personalnego i zawodowego czy placówek wspomagania rozwoju osobistego i zawodowego.

W programie studiów znajdują się m. in. zajęcia z zakresu:

• Współczesne problemy psychologii rozwojowej i klinicznej
  • Poradnictwo edukacyjne
  • Polityka rynku pracy
  • Psychospołeczne funkcjonowanie osób dorosłych
  • Psychologia pracy z rozwojem zawodowym pracownika
  • Doradztwo zawodowe
  • Aktywizacja społeczno-kulturalna osób dorosłych
  • Coaching i rozwój osobisty osób dorosłych
  • Prawo pracy
  • Pedeutologia (etyka zawodowa pedagoga)
doradztwo zawodowe pedagogika studia magisterskie 400_400

Absolwent specjalności Andragogika i doradztwo personalno-zawodowe zdobędzie gruntowne przygotowanie psychopedagogiczne oraz specjalistyczną pogłębioną wiedzę z zakresu profesjonalnego, twórczego nauczania, animowania i wspierania osób dorosłych i starszych, zarówno w procesie edukacji formalnej, jak i poza formalnej oraz nieformalnej.

STUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku),
Czas trwania studiów 2 lata, 4 semestry
Uzyskiwany tytuł magister. Naukę można kontynuować na studiach podyplomowych.

Wpisowe 400 zł

Studia magisterskie
Kierunek: PEDAGOGIKA

2.650 zł 2.350 zł* 500 zł 399 zł*

*zniżka na czesne w pierwszym roku nauki obowiązuje do 8 października 2021 r.

Do opłaty czesnego na semestrach: I, II, III i IV doliczana jest opłata za specjalność – 500 zł

PROMOCJA!
zapisz się do 8 października 2021 r., a będziesz zwolniony z opłaty specjalnościowej w pierwszym roku nauki.

Na II roku studiów opłata czesnego wzrasta o 10%.