Pedagogika kulturoznawcza – menadżer i animator kultury

Celem studiów magisterskich (II stopnia) na specjalności Pedagogika Kulturoznawcza – Menadżer i Animator Kultury w WWSH jest pogłębienie wiedzy ogólnopedagogicznej, historyczno-filozoficznej i psychologicznej niezbędnej do zrozumienia społeczno-kulturowego kontekstu kształcenia a także rozwinięcie umiejętności koniecznych do organizowania różnych form życia kulturalnego.

Absolwent nabędzie kwalifikacje niezbędne do tworzenia programów rozwoju działalności kulturalnej oraz pogłębi wiedzę z zakresu teorii kultury, animacji kultury i prowadzenia działalności kulturalnej, dzięki czemu będzie mógł podjąć pracę w:

• instytucjach kulturalnych,
  • administracji samorządowej i państwowej,
  • środkach masowego przekazu,
  • placówkach animacyjno – kulturalnych,
  • placówkach pozaszkolnych,
  • placówkach dziennego pobytu.
woman-2701154_400_400

STUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku),
Czas trwania studiów 2 lata, 4 semestry
Uzyskiwany tytuł magister. Naukę można kontynuować na studiach podyplomowych.

Wpisowe 400 zł lub 100 euro

2.650 zł / 660 euro 500 zł / 125 euro

Do opłaty czesnego na semestrach: I, II, III i IV doliczana jest opłata za specjalność – 500 zł/125 euro.

Na II roku studiów opłata czesnego wzrasta o 10%.