Zarzadzanie w oświacie i kulturze z zarządzaniem zasobami ludzkimi

Celem studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności Zarzadzanie w oświacie i kulturze z zarządzaniem zasobami ludzkimi jest przygotowanie profesjonalnej kadry zarządzającej organizującej i kierującej pracą podległych zespołów w instytucjach związanych z szeroko rozumianą edukacją kulturą, i opieką.

Studia na tej specjalności są skierowane do osób pragnących kandydować na stanowiska kierownicze w instytucjach i placówkach związanych z kształceniem i kulturą w tym do:

·       nauczycieli planujących ubiegać się o stanowisko dyrektora lub inne stanowiska kierownicze w placówce oświatowej lub w szkole,

·        osób planujących zatrudnienie lub zatrudnionych w instytucjach kultury, którzy chcą ubiegać się o stanowiska kierownicze i dyrektorskie,

·         osób zatrudnionych w administracji państwowej wszystkich szczebli i pracowników organów prowadzących instytucje edukacyjne,

·        osób zainteresowanych doskonaleniem zawodowym w zakresie zarządzania oświatą, zasobami ludzkimi w oświacie oraz  instytucjami kultury,

·        osób zajmujących stanowiska dyrektorów szkół i placówek oświatowych, pracowników szkolnej, administracji oświatowej i instytucji kultury zainteresowanych rozwojem zawodowym i podwyższaniem kwalifikacji.

woman-2701154_400_400

STUDIA MAGISTERSKIE (drugiego stopnia)

• studia stacjonarne (zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku),
Czas trwania studiów 2 lata, 4 semestry
Uzyskiwany tytuł magister. Naukę można kontynuować na studiach podyplomowych.

Wpisowe 400 zł

Studia magisterskie
Kierunek: PEDAGOGIKA

2.650 zł 2.350 zł* 500 zł 399 zł*

*zniżka na czesne w pierwszym roku nauki obowiązuje do 8 października 2021 r.

Do opłaty czesnego na semestrach: I, II, III i IV doliczana jest opłata za specjalność – 500 zł

PROMOCJA!
zapisz się do 8 października 2021 r., a będziesz zwolniony z opłaty specjalnościowej w pierwszym roku nauki.

Na II roku studiów opłata czesnego wzrasta o 10%.